Foto: Stowarzyszenie aktorów statystów epizodystów filmowych i telewizyjnych, źródło: Facebook

 

Kilka słów o nas.

Witajcie!

Jesteśmy Stowarzyszeniem Aktorów, Statystów, Epizodystów Filmowych i Telewizyjnych (w skrócie SASEFiT), czyli grupą miłośników filmu, która chce rozwijać swoją pasję oraz zarażać nią innych. Stowarzyszenie powstało 5 lipca 2016r., a jego celem jest promowanie aktorów, statystów i epizodystów, podnoszenie umiejętności aktorskich członków SASEFiT-u, tworzenie filmów, seriali, dokumentów, programów i teledysków, a także rozpowszechnianie kultury polskiej i zagranicznej filmowej oraz teatralnej. Przede wszystkim jednak chodzi o dobrą zabawę, do której serdecznie zapraszamy!

Czym zajmuje się Stowarzyszenie aktorów statystów epizodystów filmowych i telewizyjnych odpowiada Pani Prezes Sławomira Ewa Mrozek. Zapraszamy do oglądania.

Opublikowany przez Info Zabrze na 11 września 2017

 

Stowarzyszenie aktorów statystów epizodystów filmowych i telewizyjnych „SASEFiT” zbiera środki na niezbędny sprzęt (kamera, lampy, statywy, blendy itp.) do realizacji projektów filmowych na podstawie scenariuszy zaprzyjaźnionego scenarzysty oraz na bieżącą działalność.

Realizacja tych projektów pozwoli połączyć pasjonatów w dziedzinie filmu (studentów filmówki, statystów, aktorów itp.). Dzięki temu będą mieli okazję zdobywać doświadczenie i mają szansę razem z nami stworzyć coś fajnego. Pasjonaci aktorstwa mogą spróbować u nas swoich sił w tej dziedzinie.

Niestety oprócz sprzętu brakuje nam na podstawowe wydatki związane z działalnością naszego Stowarzyszenia (czynsz, tel., internet). Bywają wydatki związane również z realizacją niektórych projektów, gdzie bez zapłaty się nie obejdzie.

Chcielibyśmy dać ludziom, młodzieży, dzieciom możliwość pokazania swoich umiejętności i talentu. Dążymy do tego, żeby oderwać dzisiejsze pokolenie młodych od wirtualnego świata.

Mamy wsparcie w lokalnych mediach: piszą o nas na Infozabrze, za co serdecznie dziękujemy. Wspiera nas też środowisko dziennikarskie w postaci pana Adama Sęczkowskiego, redaktora naczelnego w OdkrywamyIdoli, który jednocześnie stał się naszym Partnerem. Jemu oczywiście też serdecznie dziękujemy.

Będziemy wdzięczni za wsparcie z Waszej strony. Bez Was nie mamy szans dlatego wszystko w Waszych rękach. Wesprzeć możecie nas tutaj.