Foto: SK – FOOD TRUCK / Facebook

Już 13 kwietnia na zabrzańskim Placu Wolności zjadą się najlepsze food trucki w Polsce. Rynek Smaków startuje o 12:00 i trwać będzie przez trzy dni.

Dla odwiedzających przygotowano szeroką ofertę doznań kulinarnych. Od klasycznych frytek belgijskich, zapewnionych przez Najlepsze Frytki w Mieście, przez wiecznie obecne burgery, przygotowywane w Hell’s Truck (food truck’u prowadzonym przez zwycięzcę programu Hell’s Kitchen, Michała Suchanowskiego), Hambshop czy Natural Born Grillers, po makarony od Makaronerii. Nie może oczywiście zabraknąć świeżo mielonej kawy od Cafe Diesel czy zagranicznych smaków tj. Merenda Italiana, czy meksykański Fit-Fat. O prawidłowy poziom cukru w organizmie zadbają Churros and More, Roll’n’Juice i Colorfood Truck. Poza tym czekać na Was będzie Wehikuł Smaku, Pożarcie i KatoBajgiel ze swymi wariacjami na temat bajgla.

 

Kwiaciarnia Pasja – Kliknij i odwiedź nas na Facebooku!

 

Ten weekend stoi pod znakiem dobrego smaku. Nasi kucharze na Waszych oczach przygotowywać będą pyszne jedzenie ze świeżych i wyselekcjonowanych składników. Miasto wypełni się zapachem kawy i bazylii, a wszystko to przy muzyce zapewnionej przez naszego Dj’a. Zapraszamy wszystkich, bo czy jedzenie może smakować lepiej niż na świeżym powietrzu z rodziną, czy przyjaciółmi? Impreza będzie trwać od 12 do 22 w piątek i sobotę, a w niedzielę do 20.

Życzymy wszystkim smacznego!