Foto: facebook.com/oliwia.luka?fref=ts

Autor: Piotr Antczak

 

36. Sportowy Plebiscyt: ruszyło głosowanie! Kto najlepszym zawodnikiem, a kto trenerem 2017 roku?

Jeśli sportowcy, trenerzy lub ich fani chcieliby zaprezentować przeszłego zwycięzcę plebiscytu na łamach Info Zabrze, to stwarzamy taką możliwość – wystarczy przesłać tekst prezentujący kandydata i zdjęcie (zdjęcia) na adres: pa@infozabrze.pl 


Fitness Klub ArkadiaFit

W plebiscycie głosować można na dwa sposoby: wypełniając kupony wycinane z tygodnika „Głos Zabrza i Rudy Śląskiej” oraz poprzez wysyłanie SMS-ów. W treści SMS-a należy wpisać przydzielony każdemu z kandydatów kod, który został zamieszczamy przy jego nazwisku i wysłać go na numer 73 480 (koszt wysłania SMS-a to 3,69 zł).

SPORTOWCY 2017

BOKS: Dominik Tabak (klub: Boks) – głosuj SMS-em wpisując treść: TYP.SP.1
GIMNASTYKA SPORTOWA: Oliwia Łuka (Iskra) – TYP.SP.2
KICK BOXING: Agata Pniak (Fux) – TYP.SP.3
KOLARSTWO: Paweł Pięta (Rafako Orbea MTB Team) – TYP.SP.4
KULTURYSTYKA/FITNESS: Paula Mocior (Olimp) – TYP.SP.5
LEKKOATLETYKA: Monika Hałasa (Olimpia) – TYP.SP.6; Weronika Leszek (Olimpia) – TYP.SP.7
PIŁKA NOŻNA: Igor Angulo (Górnik) – TYP.SP.8, Damian Kądzior (Górnik) – TYP.SP.9, Rafał Kurzawa (Górnik) – TYP.SP.10, Tomasz Loska (Górnik) – TYP.SP.11, Szymon Matuszek (Górnik) – TYP.SP.12; Łukasz Wolsztyński (Górnik) – TYP.SP.13, Mateusz Wieteska (Górnik) – TYP.SP.14; Szymon Żurkowski (Górnik) – TYP.SP.15, Dominik Lasik (Górnik II) – TYP.SP.16, Adrian Gryszkiewicz (Gwarek) – TYP.SP.17; Dawid Szkudlarek (Gwarek) – TYP.SP.18; Marcin Jakubowski (MKS Zaborze) – TYP.SP.19; Ariel Mnochy (10ka.pl) – TYP.SP.20
PIŁKA RĘCZNA: Marek Daćko (NMC Górnik) – TYP.SP.21, Mateusz Kornecki (NMC Górnik) – TYP.SP.22; Iso Sluijters (NMC Górnik) – TYP.SP.23; Bartłomiej Tomczak (NMC Górnik) – TYP.SP.24
SPORTY SIŁOWE: Rafał Kobylarz (niezrzeszony) – TYP.SP.25
TENIS ZIEMNY: Martyn Pawelski (Mostostal) – TYP.SP.26, Karolina Bartusek (Mostostal) – TYP.SP.27

 

TRENERZY 2017

BOKS: Krzysztof Tabak (Boks) – TYP.TR.1
GIMNASTYKA SPORTOWA: Jacek Wodyk (Iskra) – TYP.TR.2
KICK BOXING: Przemysław Miszka (Fux) – TYP.TR.3
KULTURYSTYKA: Jerzy Szymański (Olimp) – TYP.TR.4
LEKKOATLETYKA: Grzegorz Mataczyński (Olimpia) – TYP.TR.5, Wojciech Gajewski (Olimpia) – TYP.TR.6
PIŁKA NOŻNA: Marcin Brosz (Górnik) – TYP.TR.7, Janusz Kowalski (Gwarek) – TYP.TR.8, Dariusz Piskor (MKS Zaborze) – TYP.TR.9; Dariusz Koseła (Górnik U-17) – TYP.TR.10; Piotr Gierczak (AP Bielik) – TYP.TR.11; Szymon Wesołowski (10ka.pl) – TYP.TR.12, Agnieszka Pluskota (KKS Zabrze) – TYP.TR.13;
PIŁKA RĘCZNA: Rastoslav Trtik (NMC Górnik) – TYP.TR.14; Anna Niewiadomska (Pogoń 1945) – TYP.TR.15
TENIS ZIEMNY: Marina Jeszczenko (Mostostal) – TYP.TR.16

źródło: gloszabrza24.pl