Drodzy rodzice, zapraszamy do Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego w Zabrzu na warsztaty robotyki, które odbędą się 17 października o godzinie 17:30. Zajęcia prowadzi ZbudujRobota.pl. Na lekcję pokazową obowiązują zapisy!

Zajęcia robotyki mają na celu naukę nowych umiejętności oraz poznanie podstawowych pojęć z informatyki i robotyki. To niezwykłe warsztaty łączce naukę robotyki i programowania ze świetną zabawą. Chcielibyśmy przekazać naszym uczestnikom pasję, jaką jest budowanie robotów przy wykorzystaniu klocków LEGO. Celem warsztatów jest pokazanie, że robotyka i programowanie to wspaniała zabawa, interesujące hobby, a w przyszłości zawód z perspektywami.

Magia robotyki i informatyki ma to do siebie, że przy pomocy intuicyjnego programowania Twoje dziecko jest w stanie sterować robotem oraz wykonywać jego polecenia przy pomocy schematów blokowych. Robotyka i programowanie to ekscytujące, bardzo praktyczne zajęcia, które wydobywają największe pokłady kreatywności Twojego dziecka.

Szczegółowe informacje znajdziesz tutaj!