Foto: Bubaski Gugaski

Zapraszamy na kolejne warsztaty „brudnych rąk i nóg”, czyli Sensoplastyki® w Miejskim Ośrodku Kultury w Zabrzu, na których dzieci oraz ich opiekunowie swobodnie i beztrosko będą się brudzić.

 

O co chodzi?

Na naszych warsztatach uczestnicy poznają całą paletę kolorów, smaków, zapachów i faktur. Maksymalnie pobudzają swoją wyobraźnię i wszystkie zmysły. Wszystkie wykonane prace w trakcie procesu tworzenia, jak i po można w całości zjeść, ponieważ bazujemy tylko i wyłącznie na produktach spożywczych, bezpiecznych dla naszych pociech. Brudzimy się do woli, nie używamy odzieży ochronnej typu fartuszki, rękawiczki, czepki, okulary kąpielowe 😛 Tworzymy całym ciałem.
Pracujemy na odpowiednio przygotowanej do tego przestrzeni: podłodze, posadzce, trawniku, boisku, skwerkach itp., zabezpieczonych folią ochronną.

Lepimy, malujemy, kosztujemy, bawimy się i ciapramy. Wszystko w jednym pakiecie.

Na każdych zajęciach dajemy możliwość uczestniczenia dziecka ze swoimi rodzicami — za free! Zakładamy, że zjedzą mniej materiałów aniżeli dzieciaki, dlatego wchodzą za darmo 😉 Chętnie gościmy rodzeństwa w różnym wieku. Dla takowych posiadamy zniżki. Upomnij się! Zapytaj!

 

Jak się przygotować, co wziąć ze sobą?

Przede wszystkim pamiętamy, aby zabrać dzieci :), pozytywne nastawienie, ciuszki na zmianę (dla siebie również), mile widziane klapki basenowe.

 

Pamiętaj!

Na każde warsztaty należy się wcześniej zapisać (najpóźniej na dwa dni przed):
💌 bubaskigugaski@gmail.com530 10 90 80. Otrzymacie Państwo informację zwrotną z zaproszeniem na zajęcia, numerem konta i jeśli wybieracie się na nasze warsztaty po raz pierwszy — z formularzem do wypełnienia.

Prosimy o wskazanie, na jakie produkty spożywcze jest ewentualnie uczulone wasze dziecko. To bardzo ważne!

Opuszczenie warsztatów możliwe jest po sprzątnięciu swojego „kącika” i oczyszczeniu siebie i dziecka „z grubsza” – do tego celu będą przygotowane miejsca (+mokre chusteczki i ręczniki papierowe). Podpowiadamy, iż wskazane jest skorzystanie z toalety przed wejściem na salę.

Każdy z uczestników samodzielnie podejmuje decyzję, jak długo chce z nami być podczas zajęć i jak bardzo chce się wyciaprać. Pamiętajcie, jeśli chcesz kogoś obsypać na dowód sympatii mąką, najpierw go o to spytaj, czy ma na to ochotę.

Każdy uczestnik pozostaje pod bezpośrednią opieką rodzica/pełnoletniego opiekuna.

Gdzie i kiedy się widzimy?

  • 25 kwietnia 2018 r. (środa), godzina: 18:00
  • sala widowiskowa Miejskiego Ośrodka Kultury w Zabrzu, ul. 3 Maja 91 A (obok Lidla)
  • czas trwania: 60 minut
  • prowadząca:Trenerka Sensoplastyki® I stopnia
  • koszt udziału: 30 zł brutto* za udział dziecka (rodzic/opiekun — wstęp bezpłatny) * w przypadku rodzeństwa – każde dziecko 25 zł

Istnieje możliwość zorganizowania zajęć w placówkach oświatowych, przedszkolach, szkołach — zainteresowane osoby prosimy o kontakt.

 

Źródło: facebook.com/BubaskiGugaski/