To już piąty raz! Będzie jak zwykle głośno, tanecznie, śpiewająco i… gorąco!

W piątek, 14 września, królował będzie ROCK. Na scenie pojawią się:

* Dawid Klyczka — młody utalentowany gitarzysta, który Was przekona, że fugi J.S.Bacha i sonaty L. van Beethovena można z niezwykłą mocą zagrać na…gitarze elektrycznej!
* Dejected Tramp Band — kapela z Bielska-Białej grająca muzykę z pogranicza grunge, rocka alternatywnego, shoegaze i brudnego bluesa. Nazywają tę mieszankę low alternative rock.
* Nellcote — to będzie ich pierwszy długo wyczekiwany koncert. Spodziewajcie się mocnych rockowych riffów i duuużo energii.
* Stonage Full Of Sun — oj, tu Oficyna na pewno zadrży: usłyszycie upalne brzmienia bluesa rodem z południa Ameryki połączone z ciężkimi metalowymi riffami i niezwykle charyzmatycznym wokalem.

Po koncertach after przy ognisku i gitarach!

Alina Kędziorska lubi jak jej chłopak dobrze wygląda. Zabrzańska Mucha, kliknij tutaj!

 

W sobotę 15 września królowały będą KOBIETY!

Po raz pierwszy w Oficynie punk rock w wyłącznym kobiecym wydaniu. Zagrają:

* MEMM — zespół, który powstał na Lucciola Ladies Rock Camp w Nowicy — dziewczyny wzięły instrumenty do ręki po raz pierwszy w życiu i udowodniły, że po trzech dniach nauki można fantastycznie tworzyć i grać. Musicie to usłyszeć!
* Gotard Sikora — oj, tutaj spodziewajcie się niezwykłych wrażeń: 18-latka, która wzięła udział w zeszłorocznej Karioka Girls Rock Camp Poland, a już w tym roku zagrała na obozie międzynarodowym w Berlinie. Powali Was grunge’owym brzmieniem swojej gitary i autorskich kompozycji.
* Szklane Oczy — Aga, Ola i Ania — ich koncert w Oficynie pamiętamy ciągle. Mieszanka psychodelicznego rocka i punk rocka oraz wspaniałe autorskie teksty. To trzy charyzmatyczne dziewczyny, bądźcie w gotowości
* The Pau — jednoosobowy projekt Pauliny Dudek. W autorskich utworach sama gra na wszystkich instrumentach. Na koncertach występuje z gitarą, a bity odtwarza z telefonu komórkowego. Surowość i wściekłość jej kompozycji wbija w podłoże. Przez ostatnie trzy lata zagrała ponad sto koncertów, między innymi robiła support w trasie koncertowej zespołu Organek.

Po tej kobiecej dawce punk rocka zapraszamy na after w wykonaniu niezwykle charakterystycznego i gorącego damskiego duetu: Kara i Karagga, czyli Los Duos Karagos z Krakowa — roztańczymy Oficynę, czas najwyższy!

 

Start: piątek / sobota godzina 18.00
Wstęp: 10 zł/dzień lub 15 zł/karnet dwudniowy.

Źródło: Facebook