Autor: Piotr Antczak

 

Prezentowana szkoła językowa ACE specjalizuje się w nauczaniu języka angielskiego. Oferta skierowana jest zarówno do najmłodszych dzieci, jak i uczniów, studentów oraz osób dorosłych. Szeroki pakiet warsztatów wzbogacony jest zajęciami dodatkowymi, kursami egzaminacyjnymi oraz obozami językowymi, które zwiększają efektywność nauczania. Szkoła stawia na kompleksowe podejście do nauki.

 

bez słów

Zapisz sie już dziś i dołącz do najlepszych!ace.edu.pl

Opublikowany przez ACE na 23 marca 2017

 

Oferta

Angielski dla dzieci przedszkolnych oraz uczniów – dzieci bawiąc się, nie odczuwają stresu związanego z nieznajomością języka. Dzięki temu zdecydowanie łatwiej przyswajają nowe wyrażenia i słowa, jednocześnie oswajają się z językiem obcym. Dzięki temu, w krótkim czasie okazuje się, że nowy język, którego dopiero się uczą, nie jest wcale taki obcy.

Kompleksowe przygotowanie do matury – warsztaty dedykowane dla maturzystów. Zajęcia uwzględniają aktualne wytyczne programowe egzaminu. Kursy przygotowują do zdania matury na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym. Podczas zajęć rozwijane są kompetencje rozumienia tekstu ze słuchu oraz tekstu pisanego, znajomości konstrukcji gramatycznych, samodzielnego wypowiadania się (forma pisemna oraz ustna), a także poszerzają zakres słownictwa.

Angielski dla studentów – dedykowany dla studentów chcących uczyć się za granicą, pracowników sezonowych, a także tych, którzy myślą o znalezieniu dobrze płatnej pracy.

Angielski dla osób dorosłych – zajęcia skoncentrowane są na bezpośredniej komunikacji i praktycznym wykorzystaniu języka.

 

Nie tylko nauka

ACE to również biuro podróży. Organizowane są obozy, wycieczki i inne atrakcyjne wydarzenia. Biuro Podróży ACE posiada gwarancję oraz wpis do CEOTiPT:

  • Centralna Ewidencja Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych nr 10505
  • Gwarancja Ubezpieczeniowa nr GT 75/2017 wydana przez TU Europa S.A.

 

Szkoła języków obcych ACE

41-800 Zabrze, ul. Pułaskiego 17. Telefon: 660 080 653

 

Więcej informacji znajdziesz na stronie szkoły i na Facebooku.