Dziś na obiekcie sportowym MKS-Zaborze odbędzie się IV edycja Silesia Cross Festival. Na scenie pojawi się 17 artystów/zespołów, którzy zaprezentują różne gatunki muzyczne: RAP / TRAP / POP / ROCK / REGGAE. Imprezę o inne gatunki muzyczne urozmaici DJ.

Festiwal, a konkretnie koncerty ruszają od godziny 13:00. Pierwszy występ, jak w ubiegłym roku, rozpocznie się od Fundacji Dobrzy Ludzie, czyli wystąpi nasza młodzież z Zabrza, która potrzebuje naszego wsparcia i głośnego dopingu 🙂 Od godziny 14:00 do 15:00 odbędzie się konkurs rysowania dla najmłodszych dzieci. Organizatorzy przewidują wiele nagród, więc zabierzcie swoje pociechy.

Na Silesia Cross Festival zaprasza Alina Kędziorska

 

Podczas festiwalu Czupurek będzie rozdawał losy, dzięki którym każdy uczestnik weźmie udział w wielkim losowaniu. Na zwycięzców będą czekać bardzo ciekawe nagrody, między innymi: gadżety, vouchery, sprzęt multimedialny. Zachęcamy wszystkich do punktualności podczas festiwalu.

Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla dzieci: zamki dmuchane, zjeżdżalnie dmuchane, stoiska z zabawkami i balonami oraz wiele innych.

 

Źródło: Facebook / Silesia Cross Festival IV Edycja