Foto: https://www.facebook.com/SokolLanyWielkie/?fref=ts

Autor: Piotr Antczak

 

Reprezentacja jedzie do Rosji, Górnik liderem Ekstraklasy – czy można w lepszych okolicznościach pisać o tym, co działo się na amatorskich boiskach w największym podokręgu w kraju?

W A-klasie cenne zwycięstwo odniósł Gwarek, który skromnie pokonał na gorącym terenie w Rudnie Młodość. Społem Zabrze niestety wróciło na kiepski poziom i przegrało swój mecz z sąsiadem w tabeli – Zamkowcem Toszek.  – Jeśli nie wykorzystuje się wielu sytuacji sam na sam, to trudno oczekiwać dobrego wyniku – powiedział po meczu jeden z zawodników Społem, Piotr Saletnik. Komplet wyników:

W Klasie B po zadyszce w ostatniej kolejce mocny oddech odzyskał Piast Pawłów, który kolejne derby tym razem może zapisać na swoją korzyść, w Makoszowach bowiem Quo Vadis musiał uznać wyższość gości. Walka Zabrze niestety pauzowała, gdyż spotkanie zostało przeniesione na czwartek 12 października. Komplet wyników:

W najniższej klasie rozgrywkowej tempa nie zwalniają rezerwy MKS-u Zaborze i wygrywają swój kolejny mecz! Komplet wyników: