Foto: https://www.facebook.com/KS-Burza-Borowa-Wieś

Autor: Piotr Antczak

 

Po wczorajszych emocjach związanych z meczem Górnika ze Śląskiem, spróbujmy ostudzić nieco rozdrażnienie kibiców i prześledzić to, co działo się na amatorskich boiskach.

W Klasie A pierwsze punkty stracił lider – Sośnica Gliwice, która dosyć niespodziewanie podzieliła się punktami na własnym boisku z Ruchem Kozłów. Punkt po serii porażek zdobył w końcu zespół z Grzybowic remisując u siebie 2:2 z Młodością Rudno. Bardzo ciekawie zapowiadało się dzisiejsze spotkanie Gwarka z Sokołem Łany Wielkie, niestety drużyna z Biskupic rozegrała kolejne słabsze spotkanie i goście pewnie wygrali 3:1 zapewniając sobie fotel lidera. Komplet wyników:

W Klasie B, najlepszy jak do tej pory zabrzański zespół, Piast Pawłów tylko zremisował na własnym terenie z Orłami Bojszów 1:1. Quo Vadis Makoszowy nieznacznie uległ na wyjeździe Orłowi Stanica 2:3, a Walka Zabrze również na wyjeździe podzieliła się punktami z Naprzodem Świbie remisując 1:1. Komplet wyników:

 

W najniższej klasie rozgrywkowej drugi zespół MKS-u Zaborze podejmował lidera tabeli, Ślązaka Bycina, któremu nie dał żadnych szans wygrywając wysoko 7:0. Komplet wyników: