Foto: facebook.com/kssosnicagliwice/

Autor: Piotr Antczak

 

Za nami kolejna seria spotkań. W Klasie A najciekawiej zapowiadała się rywalizacja Gwarka z przeciwnikiem zza miedzy – Sośnicą Gliwice. Niestety Gliwiczanie nie byli zbyt gościnni i pewnie wygrali 3:1. Czwartą już z rzędu porażkę zanotowało Społem, które nieznacznie uległo w Żernicy tamtejszemu Naprzodowi. Komplet wyników:

 

W klasie B systematycznie pnie się w górę Piast Pawłów, który odniósł kolejne cenne zwycięstwo, tym razem wysoko ogrywając, bo aż 4:1 LKS 45 Bujaków na jego własnym terenie. Trzeba tu dodać, że zespół z Pawłowa ma jeden zaległy mecz i tyle samo punktów, co pierwszy w tabeli Orzeł Stanica. Walka Zabrze odniosła swoje drugie zwycięstwo, jest ono tym cenniejsze, ponieważ 3 punkty zostawił w Zabrzu właśnie wspomniany lider. Nie zawiódł również Quo-Vadis Makoszowy pewnie wygrywając 12:3 z Pogonią Ziemięcice. To udana kolejka dla Zabrzan w tej klasie rozgrywkowej. Komplet wyników:

 

Do zabrzańskich zwycięzców dołączyły w Klasie C rezerwy MKS-u Zaborze, które wywiozły punkty z Pilchowic pokonując Victorię 2:0. Komplet wyników: