Foto: GKS Walka Zabrze / źródło: Facebook

Autor: Piotr Antczak

 

Po zimowej przerwie Info Zabrze wraca na amatorskie boiska. Pierwsza „wiosenna” kolejka „odbyła” się już tydzień temu, jednak ze względu na fakt, że rozegrano raptem 7 spotkań (4 w A-Klasie i 3 w B-Klasie), dopiero dziś dokonujemy podsumowania kolejki. W Wielką Sobotę aura pozwoliła rozegrać prawie wszystkie spotkania.

W Klasie A niestety zabrzańskie zespoły nie zaliczą początku rundy do udanych. Gwarek Zabrze przegrał drugi mecz z rzędu, ulegając tym razem u siebie 1-2 liderowi z Pyskowic, natomiast Społem Zabrze również na własnym boisku musiało uznać wyższość gości; porażka 3-4 z Sokołem Łany Wielkie musi boleć, tym bardziej że z wyniku 1-4 udało się pod koniec spotkania złapać kontakt, niestety mimo sporej ilości doliczonego czasu nie udało się wyrównać. Komplet wyników:

Wejdź na naszą stronę internetową: maxima-sport.pl i sprawdź pełną ofertę. Kliknij tu!

 

Znakomicie „wiosnę” zaczęły zabrzańskie drużyny w klasie niższej. Quo Vadis Makoszowy przywiózł 3 punkty z Kamieńca, gdzie pokonał miejscową Dramę 3-2, a Walka Zabrze zanotowała drugie z rzędu zwycięstwo, pokonując u siebie rezerwy Ruchu Kozłów 2-1. Komplet wyników:

Klasa C swoje rozgrywki wznowi 14 kwietnia.