Foto: facebook.com/kssosnicagliwice/

Autor: Piotr Antczak

 

Po dwóch kolejkach A-klasy, komplet punktów ma na swoim koncie Gwarek Zabrze po zwycięstwie 4:1 nad Ruchem Kozłów. Społem po udanym rozpoczęciu sezonu w Borowej Wsi, wczoraj wysoko, bo aż 0:4 przegrało na własnym boisku z Sośnicą Gliwice.

Bramki dla Gwarka Zabrze strzelali: Mateusz Radoń (60′), Jakub Wylężek (79′), Jan Sądel (86′) oraz Damian Lange – gol samobójczy (50′), a gola dla Ruchu zdobył już w 4′ Mateusz Król. W Grzybowicach bramki strzelała tylko Sośnica: Tomasz Szczurek (13′), Krzysztof Borowiec (35′), Michał Kuźnik (63′), Marek Wiśniewski (90’+4). Komplet wyników przedstawi się następująco:

Carbo Gliwice                1-6          Czarni Pyskowice

SKS Gwarek Zabrze     4-1          Ruch Kozłów

Społem Zabrze              0-4          Sośnica Gliwice

Tempo Paniówki          0-12         Burza Borowa Wieś

Amator Rudziniec        0-3          Olimpia Pławniowice

Zamkowiec Toszek       1-2           Sokół Łany Wielkie

Zryw Radonia                0-0          Młodość Rudno

Gwiazda Chudów          3-0          Naprzód Żernica

Nadchodzące spotkania:

III kolejka – Klasa A

26.08.17 11:00 A Gwiazda Chudów / Młodość Rudno
26.08.17 17:00 A Naprzód Żernica / Amator Rudziniec
26.08.17 17:00 A Sośnica Gliwice/ Tempo Paniówki
26.08.17 17:00 A Sokół Łany Wielkie / Społem Zabrze
26.08.17 17:00 A Czarni Pyskowice / SKS Gwarek Zabrze
26.08.17 17:00 A Ruch Kozłów Zryw / Radonia
27.08.17 17:00 A Olimpia Pławniowice / Zamkowiec Toszek
27.08.17 17:00 A Burza Borowa Wieś / Carbo Gliwice

II kolejka – Klasa B

26.08.17 17:00 B LKS Bujaków / Naprzód Świbie
26.08.17 17:00 B Orły Bojszów / Orzeł Stanica
26.08.17 17:00 B Piast Pawłów / Kamieniec
27.08.17 11:00 B Gwarek Ornontowice II / Start Sierakowice
27.08.17 17:00 B Naprzód Łubie / Pogoń Ziemięcice
27.08.17 17:00 B Walka Zabrze / Start Kleszczów
30.08.17 18:00 B Gwarek Ornontowice II / Piast Pawłów

I kolejka – Klasa C

26.08.17 17:00 C Victoria Pilchowice / Wilki Wilcza II
26.08.17 17:00 C Ślązak Bycina / Korona Bargłówka
27.08.17 17:00 C Leśnik Łącza / Gwiazda Chudów II
27.08.17 17:00 C MKS Zaborze II / Kłodnica Gliwice
27.08.17 17:00 C Drama Kamieniec II / GSF Gliwice