Łukasz Kowalkowski:

Szanowni Kandydaci na urząd Prezydenta Miasta Zabrze,
zapraszam Was wszystkich do wzięcia udziału w debacie dotyczącej ofert programowych, które kierujemy do mieszkańców Zabrza w związku z wyborami na prezydenta miasta.

Uważam, że zabrzanie zasługują na możliwość porównania naszych pomysłów dotyczących poprawy jakości życia w Zabrzu oraz jego rozwoju na najbliższe pięć lat. W celu ustalenia warunków przeprowadzenia debaty w najbliższych dniach podejmiemy próby kontaktu z Waszymi sztabami wyborczymi.

Mam nadzieję, że nasz pomysł przeprowadzenia debaty pozwoli mieszkańcom Zabrza na poznanie sylwetek ośmiu kandydatów ubiegających się o urząd Prezydenta.

Zaproszenie do debaty programowej

Łukasz Kowalkowski:Szanowni Kandydaci na urząd Prezydenta Miasta Zabrze, zapraszam Was wszystkich do wzięcia udziału w debacie dotyczącej ofert programowych, które kierujemy do mieszkańców Zabrza w związku z wyborami na prezydenta miasta. Uważam, że zabrzanie zasługują na możliwość porównania naszych pomysłów dotyczących poprawy jakości życia w Zabrzu oraz jego rozwoju na najbliższe pięć lat. W celu ustalenia warunków przeprowadzenia debaty w najbliższych dniach podejmiemy próby kontaktu z Waszymi sztabami wyborczymi. Mam nadzieję, że nasz pomysł przeprowadzenia debaty pozwoli mieszkańcom Zabrza na poznanie sylwetek ośmiu kandydatów ubiegających się o urząd Prezydenta.Małgorzata Mańka-SzulikAgnieszka RupniewskaBorys BorówkaMirosław DynakAdam KudziaKrzysztof MalanowskiKamil Żbikowski – Lepsze Zabrze#Wybory2018 #WyborySamorządowe #Zabrze #Debata

Opublikowany przez Kukiz'15 Zabrze Niedziela, 7 października 2018