Foto: Kopalnia Głosu / źródło: facebook.com 

Kopalnia Głosu to połączenie warsztatu tańca intuicyjnego i ćwiczeń impostacyjno – improwizacyjnych, opracowanych na podstawie mistrzowskich metod aktorskich Grotowskiego, czy Johnstone’a. Zajęcia pozwalają przejąć kontrolę nad ciałem i uczą świadomego regulowania napięcia, które zamienia się w taniec, czyli naturalne odzwierciedlenie emocji. Tutaj nie ma złych kroków i pozycji.

„Stowarzyszenie aktorów statystów epizodystów filmowych i telewizyjnych”  –  Spotkania miłośników aktorstwa. Własna produkcja filmowa i telewizyjna. Galeria twarzy. Promocja kultury polskiej, zagranicznej filmowej i teatralnej. Kliknij i odwiedź naszą stronę internetową.

 

To, jak się poruszamy i reagujemy na bodźce zewnętrzne, jest podstawowym wyznacznikiem kondycji głosu. Warsztat ten pomaga odzyskać świadomość i kontrolę nad dźwiękami, jednocześnie zapoznając z elementarnymi ćwiczeniami improwizacyjnymi. Nieważne, czy śpiewasz, zawodowo tańczysz, prowadzisz zajęcia, jesteś mentorem, coachem, czy po prostu mamą… Używasz głosu praktycznie od dziecka. Pytanie, czy kiedykolwiek o niego zadbałeś?

Kopalnia Głosu to przestrzeń elastyczna, w której każdy, bez względu na stopień zaawansowania, znajdzie swoje miejsce.

Warsztaty autorskie odbywają się w poniedziałki w godz. 18:00-19:00 w siedzibie Pracowni Relax (Wolności 177, nad MBP filia nr 11)

Koszt warsztatów:

25 zł/zajęcia (rezerwacja miejsc przez messengera)
20 zł/ członkowie Stowarzyszenia Aktorów, Statystów, Epizodystów Filmowych i Telewizyjnych (SASEFiT) w Zabrzu. (rezerwacja miejsc pod nr. 539 056 004)

 

Źródło: Facebook