Nazywam się KINGA KAIM, dla rodziców, siostry i najbliższych jestem małą „CALINECZKĄ”, mam 1,5 roku. Urodziłam się jako wcześniak — w 34 tygodniu ciąży, lecz dotychczas mój rozwój i stan zdrowia wskazywał na to, że rozwijam się jak każde, zdrowe dziecko. Tak było do listopada 2018 roku, kiedy to trafiłam do szpitala z bardzo wysoką gorączką, brakiem apetytu i ogromnym bólem brzuszka. Po długim pobycie w szpitalu, konsultacjach u gastroenterologa i hematologa oraz po przeprowadzeniu serii kompleksowych badań, zdiagnozowano u mnie zwojaka zarodkowego, który jest nowotworem złośliwym zwanym — NEUROBLASTOMA.

Teraz szpital będzie moim drugim domem. Przede mną bardzo długa droga, aby zawalczyć o moje zdrowie, a właściwie to — o moje życie. Czeka mnie długie i kosztowne leczenie, które niestety znacznie wykracza ponad budżet domowy moich rodziców.

Obecnie leczenie w Szpitalu Klinicznym nr 1 w Zabrzu dobiegło końca i zostałam skierowana na leczenie do Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Ponadto moi rodzice starają się o możliwość leczenia w klinice zagranicznej w Niemczech lub Włoszech, co wiąże się z ogromnymi kosztami, sięgającymi nawet kilkuset tysięcy złotych.

Zwracam się, więc do Was z wielką prośbą o pomoc, która umożliwi mi dalszą walkę z tą wyniszczającą mój organizm chorobą, bo przecież „DOPÓKI WALCZYSZ, JESTEŚ ZWYCIĘZCĄ!!!”.

Z całego serca DZIĘKUJĘ za każdą pomoc — KINGA z rodzicami i siostrzyczką.

KONTO PL

59 1050 1588 1000 0097 1016 7454

KOD BIC SWIFT

INGBPLPW

 

KONTO walutowe

IBAN PL 76 1050 1588 1000 0097 1016 8312

 

POMÓC MOŻNA RÓWNIEŻ TUTAJ!