Internetowa zbiórka pieniędzy na poród i pierwszą operację dla Bartka w specjalistycznej Klinice w Niemczech została przeniesiona na portal siepomaga.pl. Dzięki temu rodzice zyskali dodatkowe 2 tygodnie na zebranie wymaganej kwoty. Pomóżmy policyjnej parze uratować ich dziecko. Liczy się każda złotówka! Spieszmy z pomocą, do porodu zostało już mało czasu!

O życiu Bartka po porodzie mogą zadecydować minuty lub godziny. Największą szansą dla chłopca jest przyjście na świat w szpitalu, w którym bezpośrednio po porodzie będzie mógł zostać operowany. Z uwagi na komplikacje, nie wiadomo ile czasu będzie miał, by lekarze mogli przeprowadzić operację ratującą jego życie. Niestety, w Polsce nie ma takiej możliwości i Bartka czekałby bardzo ryzykowny transport do innego ośrodka, gdzie musiałby oczekiwać na zabieg, a to może zdecydować o jego życiu. Dlatego poród i pierwsza operacja odbędzie się w Niemczech, w Uniwersyteckiej Klinice w Munster. Koszt porodu i pierwszej operacji to 330 000 zł. To znacznie przekracza możliwości finansowe rodziców. Internetowa zbiórka pieniędzy ruszyła na portalu siepomaga.pl, gdzie można dokonać wpłaty na konto Bartka lub wysłać płatnego sms-a. ABy pomóc dziecku, wystarczy kliknąć w poniższy link:

Zbiórka pieniędzy dla Bartka !

Dodatkowo możecie Państwo pomóc przekazując 1% swojego podatku na jego konto w Fundacji „Avalon” – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym (Rozliczając PIT podaj KRS : 0000270809 w rubryce „cel szczegółowy” koniecznie wpisz : PALIGA, 9042) lub dokonując wpłaty bezpośrednio na konto Fundacji BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A. 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001 z tytułem z przelewu : PALIGA, 9042

Źródło: slaska.policja.gov.pl