Foto: pixabay.com

 

Dzień

Godz.

Nazwa

Miejsce

Sobota

10

marca

9:00

Międzynarodowe Mistrzostwa Yoshinkan Aikido

MOSiR

10:00

Mecz piłki ręcznej juniorów młodszych:

UKS „31 Rokitnica” – SPR Pogoń 1945 II Zabrze

Hala Sportowa,

ul. Szafarczyka 16

11:00

Śladami Janoscha

Bezpłatna wycieczka autokarowa

Informacje: Centrum Organizacji Pozarządowych w Zabrzu

18:00

The Place

Kino ROMA

18:00

WIŚNIOWY SAD

Teatr Nowy

20:00

The Place

Kino ROMA

Niedziela

11

marca

9:00

Finał Halowej Ligii Podokręgu Zabrze

MOSiR

10:30

Narciarstwo biegowe – grupa początkująca/

Aktywne Zabrze

Ośrodek Narciarski Istebna Kubalonka

12:00

Narciarstwo biegowe – grupa średniozaawansowana /

Aktywne Zabrze

Ośrodek Narciarski Istebna Kubalonka

16:00

Motywy Janoscha

Spotkanie z Angelą Bajorek, znaną specjalistką

twórczości Janoscha

Centrum Organizacji Pozarządowych w Zabrzu,

ul. Brodzińskiego 4

18:00

The Place

Kino ROMA

18:00

WIŚNIOWY SAD

Teatr Nowy

20:00

The Place

Kino ROMA

Poniedziałek

12 marca

16:00

Mecz piłki ręcznej młodzików :

UKS „31 Rokitnica” – MUKS Zagłębie ZSO 14 S-c

Hala Sportowa,

ul. Szafarczyka 16

16.00

Zajęcia taneczne dla dzieci (dzieci 2-4 lata)

Aktywne Zabrze

Dom Harcerza,

ul. Wolności 350a

18.00

Latino solo dla pań/ Aktywne Zabrze

Dom Harcerza,

ul. Wolności 350a

18:00

The Place

Kino ROMA

18:30

Destination Imagination – kreatywne zajęcia/

Aktywne Zabrze

Studio Artystyczne Maciej,

Ul. Srebran 6

19:30

Spinning / Aktywne Zabrze

Klub Activ,

ul. Jana III Sobieskiego 6

20.00

The Place

Kino ROMA

Wtorek

13 marca

18:00

Art. Inspiracje (dzieci 3 -4 lata) / Aktywne Zabrze

Studio Artystyczne Maciej,

Ul. Srebrna 6

18:00

The Place

Kino ROMA

20.00

The Place

Kino ROMA

Środa

14 marca

9:30

DZIECI GRAJĄ DZIECIOM…

Filharmonia Zabrzańska

11:00

DZIECI GRAJĄ DZIECIOM…

Filharmonia Zabrzańska

16:30

„Kreatywnik” – warsztaty artystyczne dla pomysłowych

 

Miejska Biblioteka Publiczna,

Filia nr 2, ul. Bytomska 28

18:00

Mecz piłki ręcznej NMC Górnik Zabrze – KPR Legionowo

Hala Sportowa POGOŃ, ul Wolności 406

18:00

Laboratorium dr. Łodygi (dzieci 5 – 7 lat) /

Aktywne Zabrze

Studio Artystyczne Maciej,

Ul. Srebrna 6

18:00

The Place

Kino ROMA

18:00

Sensoplastyka – warsztaty brudnych rąk i nóg

MOK Guido

19:10

Aqua Interwał / Aktywne Zabrze

Basen SP 1

ul. Sportowa 5

19:00

Tribute to Dirty Dancing Music & Dance

 

DMiT

20:00

The Place

Kino ROMA

Czwartek

15

marca

90:30

DZIECI GRAJĄ DZIECIOM…

Filharmonia Zabrzańska

11:00

DZIECI GRAJĄ DZIECIOM…

Filharmonia Zabrzańska

17:45

Szkraby (dzieci 2 – 3 lata) / Aktywne Zabrze

Studio Artystyczne Maciej,

Ul. Srebrna 6

18:00

The Place

Kino ROMA

20:00

The Place

Kino ROMA

20:20

Night Runners

Rondo ul. Korfantego

przy Planet Club

Piątek

16 marca

16:15

Judo (dzieci 3 – 4 lata) / Aktywne Zabrze

Studio Artystyczne Maciej, ul Srebrna 6

18:00

Maria Callas

Kino ROMA

18:00

„Twoja kolej – odkryj świat gier planszowych” (17. rozdanie)

 

Miejska Biblioteka Publiczna,

Filia nr6, ul. Krakowska 52

19.00

Koncert z okazji św. Patryka – SHANNON

https://kopalniaguido.pl/index.php/wydarzenia/2453-znajdz-koniczynke-na-grubie-dzien-swietego-patryka

Kopalnia Guido

20:00

Maria Callas

Kino ROMA

 

Fitness Klub ArkadiaFitKliknij i sprawdź naszą pełną ofertę!

Odwiedź nas również na Facebooku! 

 

Źródło: Zabrzański Informator Tygodniowy