Foto: pixabay.com

 

Dzień

Godz.

Nazwa

Miejsce

Sobota

24

lutego

7:00

Giełda Staroci

Arena Zabrze

9:00

Halowe Mistrzostwa Polski Ultimate 2018

( eliminacje)

MOSiR,

10:00

Kurs Kenshuei

MOSiR

10:00

Mecz piłki ręcznej juniorów młodszych:

UKS „31 Rokitnica” – MKS Olimpia I Piekary Śląskie

Obiekt przy ul. Szafarczyka 16

10:00

Narciarstwo biegowe – grupa początkująca /

Aktywne Zabrze

Ośrodek Narciarski Istebna Kubalonka

11:30

Narciarstwo biegowe – grupa średniozaawansowana/ Aktywne Zabrze

Ośrodek Narciarski Istebna Kubalonka

11:30

Activ Walk / Aktywne Zabrze

Klub ArkadiaFit, ul. Staromiejska 72

12:00

Wspinaczka halowa dla dzieci / Aktywne Zabrze

ZS nr 10, ul. Chopina 26

18:00

HOTELOWE MANEWRY

Teatr Nowy

18:00

Dwie korony

Kina Roma

18:30

Mecz piłki ręcznej: NMC Górnik Zabrze – Stal Mielec

Hala Sportowa Pogoń, ul. Wolności 406

19:00

Życie jest piosenką – Jacek Cygan i goście

DMiT

19:00

Dwie korony

Kino Roma

20:00

Highway band – rock, blues i country 320 metrów pod ziemią!

Kopalnia Guido Poziom 320

Niedziela

25

lutego

7.00

Giełda Staroci

Arena Zabrze

9:00

Rolki – podstawy jazdy – grupa początkująca/

Aktywne Zabrze

Arena Zabrze

9.00

Halowe Mistrzostwa Polski Ultimate 2018

( finały)

MOSiR,

10:00

Rolki – grupa zaawansowana / Aktywne Zabrze

Arena Zabrze

18:00

WIŚNIOWY SAD

Teatr Nowy

18:00

Dwie korony

Kino ROMA

20:00

Dwie korony

Kino ROMA

Poniedz.

26 lutego

9.30

Koncert edukacyjny dla dzieci i młodzieży „Noc Oskarów” – koncert muzyki filmowej

Filharmonia Zabrzańska

10:00

Mecz piłki ręcznej juniorów młodszych:

UKS „31 Rokitnica” – MKS Olimpia I Piekary Śląskie

Obiekt przy ul. Szafarczyka 16

11.00

Koncert edukacyjny dla dzieci i młodzieży „Noc Oskarów” – koncert muzyki filmowej

Filharmonia Zabrzańska

11:00

Uroczystość przyznania tytułu „PROFILAKTYKA ROKU 2017”

Teatr Nowy

16.00

KINO DLA SENIORÓW: Dwie korony

Kino ROMA

18.00

Dwie korony

Kino ROMA

18:30

Mali Medycy (dzieci 6 – 8 lat) / Aktywne Zabrze

Studio Artystyczne Maciej, ul. Srebrna 6

19:30

Spinning / Aktywne Zabrze

Klub Activ,

ul. Jana III Sobieskiego 6

20.00

Dwie korony

Kino ROMA

Wtorek

27 lutego

9:30

OSKAR I PANI RÓŻA

Teatr Nowy

9:30

Koncert edukacyjny dla dzieci i młodzieży „Noc Oskarów” – koncert muzyki filmowej

Filharmonia Zabrzańska

11:00

Koncert edukacyjny dla dzieci i młodzieży „Noc Oskarów” – koncert muzyki filmowej

Filharmonia Zabrzańska

11:30

OSKAR I PANI RÓŻA

Teatr Nowy

17:00

Wernisaż wystawy

MANCHESTER UNITED – GÓRNIK ZABRZE. 50 LAT MINĘŁO

Muzeum Miejskie

17:00

Prelekcja Górnictwo w II Rzeczypospolitej. W stulecie odzyskania Niepodległości”

sala konferencyjna Hostelu „Guido”, przy ul. 3 Maja 93a

17:00

Aerial Yoga dla dzieci (13 lat i więcej) / Aktywne Zabrze

Synergia” Pracownia Ciała i Umysłu,

ul. Stalmacha 7

17:00

Narciarstwo Zjazdowe – grupa początkująca / Aktywne Zabrze

Ośrodek Narciarski DSD Bytom lub Wisła Siglany

18:00

Narciarstwo Zjazdowe – grupa średniozaawansowana / Aktywne Zabrze

Ośrodek Narciarski DSD Bytom lub Wisła Siglany

18:00

Dwie korony

Kino ROMA

19:00

Narciarstwo Zjazdowe – jazda na tyczkach /Aktywne Zabrze

Ośrodek Narciarski DSD Bytom lub Wisła Siglany

19:00

Art. Inspiracje (dzieci 7 – 9) / Aktywne Zabrze

Studio Artystyczne Maciej

ul. Srebrna 6

20.00

Dwie korony

Kino ROMA

Środa

28 lutego

9:30

OSKAR I PANI RÓŻA

Teatr Nowy

11:30

OSKAR I PANI RÓŻA

Teatr Nowy

16:00

Abecadło z pieca spadło” – prezentacja alfabetu palcowego – Polski Język Migowy

Miejska Bibliotek Publiczna, Filia nr 12,

ul. Wyzwolenia 2

18:00

Mecz Górnik Zabrze – Pogoń Szczecin

Arena Zabrze

18:00

Dwie korony

Kino ROMA

18:00

Pauza – śpiew (dzieci 7 – 10 lat) / Aktywne Zabrze

Studio Artystyczne Maciej

ul. Srebrna 6

18:00

Sensoplastyka

MOK ul. 3 maja 91a

19:00

M Canto (dzieci 12 – 14 lat) / Aktywne Zabrze

Studio Artystyczne Maciej

ul. Srebrna 6

20:00

Dwie korony

Kino ROMA

Czwartek

1

marca

10.00

PLASTUSIOWY PAMIĘTNIK

Teatr Nowy

10.00

Konferencja pn. „Dzień Innowatora”

Wydział Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej

19:30

Koncert Sławomira w MOSiR Zabrze

MOSiR

Piątek

2 marca

10.00

PLASTUSIOWY PAMIĘTNIK

Teatr Nowy

10:00

Konkurs turystyczny „PASJA PODRÓŻOWANIA”

Łaźnia Łańcuszkowa,

Ul. Wolności 408

19.00

KOLACJA DLA GŁUPCA

Teatr Nowy

 

Źródło: Zabrzański Informator Tygodniowy

Sprawdź naszą ofertę na stronie internetowej: www.maxima-sport.pl  Kliknij tutaj!