Foto: facebook.com/sasefit/, google.pl – zdjęcia wykorzystywane wyłącznie jako prawo cytatu w myśl Art. 29. Prawo cytatu Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Autor: Piotr Antczak

 

STOWARZYSZENIE AKTORÓW STATYSTÓW EPIZODYSTÓW FILMOWYCH i TELEWIZYJNYCH zaprasza wszystkich na CASTING/wpis do bazy twarzy. Udział w castingu zwiększa Waszą szansę na udział w produkcjach i pokazaniu się światu!

Stowarzyszenie wkrótce rusza z własnym projektem filmu i będzie potrzebowało wiele osób w różnym wieku. 😊🎥🎬

Daj się złapać! Pokaż się i zacznij swoją przygodę na planie filmowym!

Kino/teatr – castingi/ zapisy do bazy twarzy,
Warsztaty aktorskie – dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych

Cafe Bistro Kamienica   Zabrze ul. Jagielońska 1   tel: 514 217 554   Odwiedzając nas będziecie mogli spróbować pysznego śniadania przyrządzanego na waszych oczach. Polecamy również kawę, która z pewnością wam zasmakuje.  Kliknij i odwiedź nas na Facebooku!

 

Dla chętnych udział w etiudach studenckich, w ramach zapoznania się z planem filmowym. Zapraszamy również do pomocy w stowarzyszeniu oraz zachęcamy do rozwijania swojej pasji!

Koszt jednorazowy to 30 zł. Tych, którzy są już w bazie, zapraszamy do aktualizacji swoich zdjęć bezpłatnie. Wszelkie pytania proszę kierować drogą e-mail, FB bądź telefonicznie.

Kontakt:

Stowarzyszenie „SASEFiT” tel. 539 – 056 – 004
ul. Słowackiego 2/10 e-mail: sasefit@wp.pl
41 – 800 Zabrze

Jak można zauważyć na powyższym zdjęciu, stowarzyszenie prężnie działa, dodając również swój wkład przy okazji różnych, zabrzańskich wydarzeń związanych z kinematografią. Na zdjęciu premiera filmu „Gwiazdy”, która odbyła się w zabrzańskim Multikinie.

Źródło: Facebook